UWAGA!

Noc z filmami Woody Allena

Elbląg, Noc z filmami Woody Allena

9 kwietnia Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy z dziełami Woody Allena. Podczas maratonu zaprezentowane zostaną trzy filmy wybitnego reżysera i scenarzysty: "Wszystko gra", "Vicky Cristina Barcelona" oraz przedpremierowo "Co nas kręci, co nas podnieca".

Wszystko gra
       Chris jest byłym tenisistą z ambicjami, ale zarabia na życie jako trener w klubie dla londyńskiej high-society. Udaje mu się z powodzeniem wykorzystać znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony już karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice - zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra.  Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności.
      
       USA, Wielka Brytania, 2005. Występują: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Emily Mortimer.
      
       Vicky Cristina Barcelona
       Vicky i Cristina przyjeżdżają z USA do Barcelony na wakacje. Vicky to czuła i inteligentna dziewczyna, która zaraz ma wyjść za mąż, Cristina to jej przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki zostają wciągnięte w nietypową, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio, charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną.
      
       Hiszpania, USA, 2008. Występują: Scarlett Johansson, Rebecca Hall, Javier Bardem, Penélope Cruz
      
       Co nas kręci, co nas podnieca
       Historia starszego mężczyzny, który stara się zdobyć serce 20-letniej dziewczyny. W tym celu zmienia całkowicie swój styl życia. Boris Yellnikoffow to człowiek, który po niepowodzeniach zawodowych, porażce małżeńskiej i nieudanej próbie samobójczej spędza czas na obrażaniu dzieci, które uczy gry w szachy. Melody to urocza, choć niezbyt bystra dziewczyna z Mississippi, która uciekła z domu. Pewnego dnia, gdy Boris wraca do swojego mieszkania, zaczepia go i błaga, by udzielił jej schronienia na krótki czas. Z upływem czasu Melody na dobre zadomawia się u Borisa i nie wykazuje najmniejszej chęci do wyprowadzki, a co gorsza. zakochuje się w Borisie.
      
       USA, 2009. Występują: Evan Rachel Wood, Henry Cavill, Larry David.
      
       Bilety do nabycia w cenach 19 zł i 16 zł (dla studentów, młodzieży licealnej po okazaniu ważnej legitymacji oraz dla posiadaczy kart lojalnościowych Multikinomaniaka).
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje