UWAGA!

O dwóch takich, co ukradli księżyc

W czasie ferii elbląski teatr zaprasza najmłodszych na musical "O dwóch takich, co ukradli księżyc". To rozśpiewana i roztańczona opowieść o przygodach urwisów, Jacka i Placka. Spektakl zostanie zaprezentowany 20 lutego.

Musical "O dwóch takich, co ukradli księżyc" jest sceniczną adaptacją powieści Kornela Makuszyńskiego. Jego reżyserem jest Cezary Domagała, muzykę zaś skomponował Tomasz Bajerski. To kolejna realizacja przygotowana przez tę parę autorską. Po sukcesach poprzednich musicali, wystawianych na wielu scenach polskich teatrów, Domagała i Bajerski proponują elbląskiej publiczności szalenie widowiskowy - barwny, rozśpiewany, wzruszający i bawiący do łez - spektakl muzyczny. Z zainteresowaniem obejrzą go zarówno dzieci, jak i dorośli.
     Reżyser Cezary Domagała (za autorem, Kornelem Makuszyńskim) jednocześnie kładzie nacisk w tej realizacji na wartość dla niego najcenniejszą, jaką jest miłość matki do dziecka. Wartość niby oczywistą, wręcz banalną, o której w dzisiejszym zagubionym, brutalnym świecie, w którym ludzie zapominają o uczuciach, trzeba mówić, i to jak najczęściej.
     Musical "O dwóch takich, co ukradli księżyc" zostanie zaprezentowany 20 lutego o godz. 10.00 i 17.00. Wieczorny spektakl będzie jednocześnie jubileuszowym, gdyż przygody Jacka i Placka na elbląskiej scenie zostaną zaprezentowane po raz 50.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama