UWAGA!

Osiecka na początek

Elbląg, scena ze spektaklu - Jolanta Tadla i Beata Przewłocka
scena ze spektaklu - Jolanta Tadla i Beata Przewłocka (fot. archiwum teatru)

Spektakl „Cafe Sax”, na który składają się piosenki Agnieszki Osieckiej, zainauguruje 11 września o godz. 19 nowy sezon artystyczny w elbląskim Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

Któż z nas nie zna piosenek Agnieszki Osieckiej? Można nie przepadać za taką estetyką, można bardziej cenić innych „tekściarzy”, ale takie utwory, jak „Małgośka", „Niech żyje bal" czy „Wariatka tańczy" raczej każdy słyszeć musiał. Spektakl „Cafe Sax” przywołuje te i wiele innych znanych bądź mniej znanych piosenek Osieckiej. Widzowie siedząc w artystycznej kawiarni i popijając kawę lub coś mocniejszego dają się ponieść szczególnej atmosferze.
     - Tu nawet życie, które czasami daje nam kiepskie role do odegrania, może posmakować – zapewnia Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiej sceny. - Właśnie tutaj, w tej jedynej artystycznej kawiarni w mieście, warto spotkać kogoś - nawet jeśli wiemy, że ten ktoś dla nas ważny, nad ranem rozpłynie się we mgle i zniknie bezpowrotnie. W tej kawiarni wszystko zdarzyć się może, to szczególne miejsce dla tych, którzy szukają „kogoś własnego, kogoś na stałe”. Nowoczesne aranżacje, zespół muzyków grający „na żywo”, interesujące układy choreograficzne i piękne wykonanie przez elbląskich aktorów - ten spektakl naprawdę warto zobaczyć – zachwala Walczak.
     Obsada: Beata Przewłocka, Jolanta Tadla, Lesław Staszkiewicz i Marcin Tomasik.
     Spektakl „Cafe Sax” zaprezentowany zostanie 11 i 13 września o godz. 19 na Małej Scenie elbląskiego teatru.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama