UWAGA!

Pierwszy w 2013 roku seans wyłącznie dla kobiet

Elbląg, Pierwszy w 2013 roku seans wyłącznie dla kobiet

Już 8 stycznia we wtorek w kinach sieci Multikino odbędzie się pierwsze spotkanie dla kobiet w ramach Kina na obcasach. Uczestniczki wydarzenia zobaczą przedpremierowo film pt. „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.
       8 stycznia odbędzie się noworoczne spotkanie dla pań w ramach Kina na obcasach. W Nowym Roku dla uczestniczek kobiecych wieczorów w Multikinie zostanie pokazany film „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. Jest to opowieść o młodej, szczęśliwej i zakochanej kobiecie. Niestety nad jej rodziną wisi klątwą, przez którą każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem. Kiedy ukochany oświadcza się głównej bohaterce, postanawia ona poślubić i rozwieść się z przypadkowo poznanym mężczyzną… Chce w ten sposób oszukać przeznaczenia, jednak jej przypadkowy wybranek, okaże się nie taki całkiem przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata skończy się zupełnie gdzie indziej niż się zaczęła.
       O tym, czy głównej bohaterce uda się wygrać z losem i co przyniesie jej walka z przeznaczeniem jako pierwsze przekonają się uczestniczki wtorkowego Kina na obcasach.
       Bilety na ten przedpremierowy pokaz już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
       Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie.
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama