UWAGA!

Piotruś Pan i piraci

 
Elbląg, fragment spektaklu,
fragment spektaklu, fot. nadesłana

Utrzymane w konwencji baśni dynamiczne i barwne widowisko to opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, adresowana do dzieci szkół podstawowych. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na spektakl „Piotruś Pan i Piraci”, 17 października o godz. 9.30 i 11.30.

Artyści Wrocławskiego Teatru dla Dzieci zabierają widzów w niezwykłą krainę marzeń, snu i teatru... Przez scenę i nad nią przemieszczają się olbrzymie, ruchome obiekty – wielki statek piracki, Krokodyl, który ryczeć i straszyć potrafi, przezabawny rock’n’rollowy Niby-Ptak, kolorowe lale, niezwykłe maski, marionetki i wiele, wiele innych...
      
       Dzięki ruchomym dekoracjom, wartkiej, pełnej walk i pojedynków oraz zaskakujących zwrotów akcji, dzięki galerii niesamowitych postaci, których dialogi uzupełniają melodyjne piosenki i pirackie szanty, przedstawienie trzyma w napięciu, nie pozwalając młodemu widzowi nudzić się ani przez moment.
      
       Zespół Wrocławskiego Teatru dla Dzieci tworzą aktorzy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, jak również młodzi absolwenci wydziału lalkarskiego wrocławskiej PWST. Spektakl pt. „Piotruś Pan i Piraci” miał swoją premierę w grudniu 2010 r. to adaptacja słynnego dzieła Jamesa Matthew Barriego „Przygody Piotrusia Pana”.
      
       Spektakl „Piotruś Pan i piraci” będzie można zobaczyć na dużej sali kina „Światowid” w środę 17 października o godz. 9.30 i 11.30.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama