UWAGA!

"Pitbull. Nowe porządki" w Światowidzie

 
materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Patryk Vega, reżyser kultowego "Pitbulla" oraz "Służb specjalnych", po raz kolejny, w bezkompromisowy sposób odsłania kulisy pracy w środowisku policyjnym w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Premierowe seanse w kinie Światowid od 22 stycznia do 4 lutego.

"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
       Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.
       W ciągu 10 lat policja i przestępczość w Polsce zmieniły się tak bardzo, że postanowiłem to pokazać (…). W filmie nie ma praktycznie wymyślonych dialogów. Wszystkie sceny i sytuacje ukazujące policjantów i gangsterów są jeden do jednego przeniesione z życia. Liczne sceny zostały zrealizowane przy użyciu ukrytej kamery w zastanym tłumie. to męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów. Patryk Vega
      
       Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z „Psów”, wraz z filmem powraca znany fanom „Pitbulla” Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu „Służby specjalne” Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z „Galerianek” Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.
      
       Scenariusz i reżyseria: Patryk Vega
       Obsada: Andrzej Grabowski, Bogusaw Linda, Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Agnieszka Dygant
       Produkcja: Polska
       Czas: 133 min
       opis: dystrybutor filmu
      
       Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Światowid mógł ogarnąć się z tym wcześniej. .. wczoraj jak patrzyłem, nie było na ich stronie nawet wzmianki o filmie. Przez to zarezerwowałem bilety w Multikinie za "jedyne" 48.80 PLN (BTW ciekaw jestem, co to jest "opłata za dostarczenie" 1 PLN/bilet doliczona do ceny - wysłanie maila z PDF-em i SMS-a z linkiem?). Cóż, teraz już po ptokach. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elblążaniiin(2016-01-21)