UWAGA!

Pokusa w Światowidzie

 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Wzięty dziennikarz Ward po latach powraca do rodzinnego miasteczka, by opisać sprawę oczekującego na karę śmierci Hillary'ego van Wettera. Kino „Światowid” zaprasza na thriller z gwiazdorską obsadą - „Pokusa” Lee Danielsa od najbliższego piątku, 11 stycznia.

„Pokusa” to oparty na bestsellerowej powieści Pete’a Dextera thriller erotyczny, w którym nic nie jest takie, jakim się z początku wydaje. Fabuła obraca się wokół dwóch braci: Ward Jansen jest dziennikarzem prestiżowego The Miami Times, a Jack Jansen to eks-student dorastający w małej mieścinie na Florydzie. Ward przybywa do miasta, by zrobić reportaż o ekscentrycznej Charlotte Bless, samotnej kobiecie pisującej listy do więźniów w celach śmierci, która twierdzi, że jeden ze skazańców jest niewinny. Podróżujący wraz z partnerem z redakcji Ward potrzebuje przewodnika po środkowej Florydzie, zatrudnia więc Jacka jako swojego kierowcę.
       W miarę rozwoju śledztwa bracia stają się coraz bardziej narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo. Uświadamiają sobie także, że zdradziecki cios może przyjść dosłownie z każdej strony. Tym bardziej, że wodzi za nos ich ekscentryczna, enigmatyczna i przepiękna kobieta, której słabość do morderców może doprowadzić wszystkich do zguby.
       Ciekawostki: Pedro Almodóvar przymierzał się do projektu i poważnie rozważał jego realizację, ponieważ byłby to jego pierwszy anglojęzyczny film. Ostatecznie jednak zrezygnował.
      
       Film „Pokusa” w kinie „Światowid” od 11 do 17 stycznia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie
      
       Scenariusz i reżyseria: Lee Daniels
       Obsada: Nicole Kidman, Zac Efron, John Cusack, Matthew McConaughey, Macy Gray
       Produkcja: USA, 2012
       Czas: 107 min
       Opis: dystrybutor filmu
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)