UWAGA!

Poranki w Multikinie

Elbląg, Poranki w Multikinie

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. Weekendowe seanse o godz. 10.30 adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia, z kolei te o godz. 12 proponuje dzieciom powyżej 5 roku życia.

Poranki o godz. 10.30 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2. roku życia. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Bilet w cenie 12 zł.
       W czerwcu o 10.30 Multikino zaprasza na „Przygody słiniczki Elli”, „Tree Tu Toma” oraz „Dinopociągu”.
       Tree Fu Tom: Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis - miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.
       Przygody słoniczki Elli: Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.
       Dinopociąg: Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon - najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.
      
       Poranki o godz. 12 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5. roku życia. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę. Bilet w cenie 12 zł.[fotoc]
       W czerwcu o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High.
      
       „MONSTER HIGH: UPIORYŻ MIASTO STRACHU”
      
Upiorne marzenia spełniają się w Upioryżu! Kiedy nadarza się okazja, aby Clawdeen Wolf™ i jej straszyciółki od serca praktykowały u legendarnej kreatorki mody Madam Ghostier, natychmiast pakują walizki i wskakują do samolotu lecącego do pięknego Upioryża. Podczas gdy Clawdeen rywalizuje z dwójką godnych konkurentek Skelitą Calaveras™ i Jinafire Long™, jej straszyciółki Frankie Stein™ i Rochelle Goyle™ odkrywają sekrety, które kryją się głęboko pod brukiem upioryskich ulic.  Dołącz do straczyciółek z Monster High™  aby przeżyć upiornie fantastyczną przygodę życia
       w Upioryżu – mieście gdzie upiorne marzenia naprawdę się spełniają.
       Projekcja: 7 – 8 czerwca i 14 – 15 czerwca
      
       „MONSTER HIGH: 13 ŻYCZEŃ”
      
Uważaj, czego sobie życzysz! W związku z inauguracją nowego roku szkolnego
       w Straszyceum™ młodsza siostra Clawdeen Wolf™, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant™, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Spełnienie jednego z nich odmienia nawet ducha Monster High™! Frankie Stein™, Clawdeen Wolf™, Draculaura™ i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni, aby ocalić szkołę
       a przy tym emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!
       Projekcja: 21 – 22 czerwca i 28 – 29 czerwca
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama