UWAGA!

Poranki z „Agi Bagi" w Multikinie

Elbląg, Poranki z „Agi Bagi" w Multikinie

„Agi Bagi” opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety i ich pracy dla ekosystemu i środowiska.

Trzeci sezon serii Agi Bagi jest kontynuacją przygód bohaterów, których znamy z poprzednich sezonów. Agingi i Bagingi, którzy żyją po przeciwnych stronach planetki,
       w końcu dowiedzieli się o swoim istnieniu. W związku z tym, od czasu do czasu odwiedzają się by pomagać sobie nawzajem i wspólnymi siłami dbać o swój wspólny dom. W trzecim sezonie nie zabrakło wypełnienia muzycznego, który towarzyszy przygodom ulubionych bohaterów.
      
       „Agi Bagi” – odcinki w zestawie kinowym:
       1. Wszyscy kochają Wodza
       Wódz budzi się o świcie i odkrywa, że cała wioska opustoszała. Nie ma żywej duszy. Wódz wyrusza na poszukiwanie Agingów.Wkrótce odkrywa że Agingi poszły się bawić bez niego i jest mu z tego powodu bardzo przykro.
       2. Przyjaciele Gadziny
       Gadzina zauważa, że Agingi wesoło bawią się w lesie i chce do nich dołączyć. Niestety Agingi nie zwracają uwagi na Gadzinę. Gadzina czuje się smutna i niekochana i zaszywa się w swojej kryjówce.
       3. Grzybowe kłopoty
       Gadzina niechcący rozsiewa zarodniki grzybów na Agi. Następnego dnia w wiosce Agingów wyrasta całe mnóstwo grzybów a jeden z nich wyrasta dokładnie przy wejściu do domku Wodza. Wódz nie może wydostać się z chatki.
       4. Co pomaga korzonkom?
       Bagingi martwią się, że jeden z pielęgnowanych przez nich korzonków nie chce rosnąć. Tymczasem nieopodal pojawia się dziwny puch. To grzybnia z zasadzonych przez Siłacza grzybów. Okazuje się, że dziwny puszek może pomóc korzonkowi urosnąć.
       5. Twardy orzech do zgryzienia
       Obserwowane przez Gadzinę Agingi, orzeszkiem rozgrywają partię golfa. Gadzina kradnie im jedyną piłeczkę. Agingi muszą znaleźć nową piłkę dla Wodza.
       6. Kołysanka dla Gadziny
       Na Agi i Bagi ktoś bardzo hałasuje. Agingi i Bagingi starają sie odnaleźć przyczynę hałasu. Okazuje się, że to Gadzina próbuje rozłupać pod ziemią orzech. Mieszkańcy Agi
       i Bagi szukają sposobu by uciszyć Gadzinę.
       7. Mali artyści
       Wódz Agingów postanawia namalować pejzaż Agi. Niestety brakuje mu zielonej farby. Agingi starają się pomoc Wodzowi zdobyć zieloną farbę
       8. Wielka sztuka
       Wódz maluje motyla, niestety owad jest nieustannie w ruchu i Wódz ma z tym pewien problem. Aby zdążyć go namalować stara się to robić bardzo szybko.
      
       O Porankach w Multikinie:
       Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji.
      
       Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama