UWAGA!

Poranki z Barbie w Multikinie

2014-07-01
Aktualizowany 2014-07-01 15:00
 
Elbląg, Poranki z Barbie w Multikinie

W lipcu w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 Barbie przeniesie najmłodszych kinomanów do swojego podwodnego świata.

W lipcu o 12.00 Barbie przeniesie najmłodszych kinomanów do swojego podwodnego świata. Na uczestników pokazów będą czekały „Barbie i Podwodna Tajemnica” (05 - 06.07.2014r. i 12 - 13.07.2014r.) oraz „Barbie i Podwodna Tajemnica 2” (19 - 20.07.2014r. i 26 - 27.07.2014r.).
      
       „Barbie i Podwodna Tajemnica”
      
Poznajcie Merliah, mistrzowską surferkę z Malibu. Pewnego razu, zupełnie przypadkiem, odkrywa ona niezwykły sekret skrywany przez własną rodzinę i dowiaduje się, że wcale nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniowa syrenką. Wkrótce Merliah, wraz z przyjacielskim delfinem Zumą, wyruszy w podwodną podróż, śpiesząc na ratunek swojej mamie, będącej tak naprawdę królową podmorskiego świata Oceanii. Z pomocą swych nowych przyjaciół dzielna syrenka pokona wszelkie przeciwności i ocali królestwo oceanu. A na końcu swej przygody odkryje, że to co wyróżnia nas od innych, może być naszą największą siłą.
       Projekcja: 5 - 6 lipca oraz 12 - 13 lipca.
      
       „Barbie i Podwodna Tajemnica 2”
      
Życie Merliah Summers™, mistrzyni surfingu, zmienia się nieoczekiwanie, gdy dowiaduje się, że nie jest zwyczajną nastolatką, lecz baśniową syrenką. Od tego momentu nic już nie jest takie jak dawniej. W tej opowieści, będącej kontynuacją przygód Merliah™, wzbudza ona sensację, gdy udaje się do Australii na finały zawodów surfingowych. Wygrana w Mistrzostwach jest dla niej szansą na pokonanie swojej największej rywalki, Kylie. Jednak w tym samym czasie, podstępna ciotka Eris ucieka ze swego basenu mając plan przejęcia tronu podwodnej krainy, zwanej Oceanią. Merliah™ i jej morskie przyjaciółki wyruszają więc w głębiny, aby ją powstrzymać. Jest to nowa, wspaniała przygoda, podczas której Merliah™ uczy się, iż wszystko można osiągnąć, kiedy pozostaje się wiernym samemu sobie.
       Projekcja: 19 - 20 lipca oraz 26 – 27 lipca
      
       Poranki o godz. 12 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5. roku życia.
       Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę. Bilet w cenie 12 zł.
       Poranki i oferta dla Przedszkoli - w tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci).
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama