UWAGA!

Prawdziwa historia kota w butach

Elbląg, kadr z filmu
kadr z filmu

W piątek 31 lipca na ekrany Multikina wchodzi animowany film "Prawdziwa historia kota w butach".

Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec.
       Reżyseria: Juliette Deschamps, Macha Makeioeff, Jerome Deschamps, Pascal Herold, scenariusz: Jerome Deschamps, Pascal Herold. Głosy w polskiej wersji językowej: Cezary Pazura, Borys Szyc, Piotr Fronczewski, Rafał Bryndal, Maryla Rodowicz.
       Francja, 2009.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Prawdziwa historia kota w butach" to jakieś absolutne nieporozumienie !!! Poszliśmy wczoraj całą rodziną na ten film i z trudem wytrzymaliśmy do połowy po czym wyszliśmy. W trosce o zdrowie psychiczne moich dzieci i własne musieliśmy opuścić salę. Wizualnie ochydne postaci, bardzo ponure kliamty, niemal brak akcji, beznadziejne podwórkowe teksty, naciągane żarty o braciach mroczkach, sopocie itp. Nuda ! Dno ! Ten film nie powinien nigdy powstać a tym bardziej trafic do dystrybucji. Ten film nie był robiony na trzeźwo. Francuzi musieli dużo cpać, żeby zrobić coś tak pokręconego. Jeśli nie chcesz zrobić krzywdy sobie i swoim dzieciom - nie idź na "Prawdziwą historię kota w butach" SZKODA KASY !!!
Reklama