UWAGA!

Prawie jak gladiator w Multikinie

Elbląg, Prawie jak gladiator w Multikinie

Już 11 stycznia swoją premierę będzie miała animowana produkcja „Prawie jak gladiator” 3D. Tym razem scenarzysta „Epoki lodowcowej” i „Rybek z ferajny”, Michael J. Wilson zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie nie wszyscy byli urodzonymi wojownikami…

Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Timo zostaje uratowany przez generała Chirona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów. Chłopak dorasta wśród walecznych młodzieńców, którzy marzą o wielkiej karierze. Timo nie ma podobnych ambicji, co denerwuje jego przybranego ojca. Na dodatek, w ogóle nie przejmuje się lekką nadwagą i brakiem kondycji. Wszystko zmienia się za sprawą pięknej dziewczyny. Aby zdobyć serce Lucilli, córki Chirona, Timo musi stanąć do walki z największymi wymiataczami gladiatorskiego fachu i wygrać prestiżowe zawody organizowane w słynnym Koloseum. O tym czy mu się uda widzowie dowiedzą się już w najbliższy piątek.
       Bilety na premierowe pokazy animacji już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.
       Scenariusz: Iginio Straffi we współpracy z Michaelem J. Wilsonem. Reżyseria: Iginio Straffi. Animacja, Włochy, 2012, 94 min.
      
       Bilety na premierowe pokazy filmu już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
      
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama