UWAGA!

Przyjdź do kina, wygraj SPA dla dwojga

2013-01-30
Aktualizowany 2013-02-13 12:28
 
materiały prasowe dystrybutora filmu Wesele w Sorrento
materiały prasowe dystrybutora filmu Wesele w Sorrento

Niebanalne filmy, konkursy z nagrodami oraz możliwość złożenia życzeń na kinowym ekranie. To atrakcje jakie przygotowało kino Światowid dla wszystkich zakochanych w filmie i…nie tylko.

Szukasz pomysłu na Walentynki? Możesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie i złożyć jej życzenia lub wyznać miłość na kinowym ekranie.
       Życzenia pojawią się przed seansem „Wesele w Sorrento” 14 lutego (czwartek) o godz. 17 i o godz. 20.
       Wystarczy  wysłać treść życzeń, nadawcę oraz adresata na adres: kino.swiatowid@swiatowid.elblag.pl lub zostawić je w kasie kina „Światowid”.
       Na tym nie koniec. Przed filmem „Wesele w Sorrento” kino zaprosi widzów na szybki test filmów o miłości pn. „Co ty wiesz o kochaniu?”.
       W Dniu Zakochanych w kinie Światowid do wygrania będzie sporo nagród, w tym: voucher do SPA , na kolację do restauracji, zabieg relaksacyjny, do kawiarni na kawę i founde, wejściówki do siłowni, kosmetyki czy bilety na koncert Marii Peszek lub Starego Dobrego Małżeństwa (do wyboru). Przy wejściu na każdego widza (zakochanego lub nie) będzie czekała miłosna niespodzianka.
      
       Opisz historię, wygraj SPA dla dwojga
       Nie tylko w filmach zdarzają się niezwykłe, miłosne historie. Kino zachęca do podzielenia się historią swojej miłości. Do autora najciekawszej historii trafi voucher dla dwojga „Pakiet Relax Premium” o wartości 580 złotych, a w jego ramach - 1,5-godzinne wejście na strefę mokrą z basenem, jacuzzi i światem saun, rytuał pielęgnacyjny z liczi lub masaż całego ciała “Silver Bell”, 20 minut komfortowego opalania w przyjaznych dla skóry warunkach; półgodzinny relaks w strefie wypoczynku oraz obiad w hotelowej restauracji.
       Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Opisać swoją historię miłosną na formularzu, który będzie można otrzymać przy zakupie biletu na seans filmu „Kwartet”, 14 lutego (czwartek) o godz. 19. Przed seansem należy zostawić formularz bileterowi. Na miłosne historie kino „Światowid” czeka do 14 lutego (czwartek) do godz. 19. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia, po seansie filmu „Kwartet”.
      
       Zakochani płacą mniej
       Na tym nie koniec niespodzianek. Wszystkich, którzy mają czas w ciągu dnia, „Światowid” zaprasza 14 lutego (czwartek) o godz. 12 na film „Kwartet”. Przy zakupie dwóch biletów, płaci się za jeden.
      
       O filmach
       Wszystko zawdzięczam swojej żonie – mówił zdobywca dwóch Oscarów i pięćdziesięciu czterech innych nagród filmowych Dustin Hoffman. Również dzięki niej po 50 latach kariery aktorskiej gwiazdor stanął po drugiej stronie kamery i wyreżyserował "Kwartet". "Kwartet", jest prawdziwym popisem gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady. W rolach głównych występują: laureatka dwóch Oscarów Maggie Smith, jeden z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy Connolly, nominowana do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowany do Oscara Tom Courtenay.
       Film Dustina Hoffmana oparty jest na sztuce Ronalda Harwooda, autora scenariusza do nagrodzonego trzema Oscarami "Pianisty". To komedia, której bohaterami jest czworo słynnych gwiazd operowych, które los po wielu latach połączył na nowo. Tym razem w pełnym składzie, spotykają się w domu spokojnej starości dla emerytowanych muzyków...
       Z kolei „Wesele w Sorrento” polecamy tym, którzy chcieliby oderwać się od zimy i śniegu za oknem. Z „Weselem w Sorrento” przeniesiemy się do gorących Włoch. Film opowiada o dwóch różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.
      
       Walentynki w kinie – w czwartek, 14 lutego. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie lub pod nr tel. 55 611 20 68/76.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)