UWAGA!

„Rio 2” w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

9 maja kultowa animacja - „Rio 2” trafi na ekrany kin sieci Multikino. Druga część pokazuje życie Blu i Julii, którzy założyli rodzinę, mają trójkę dzieci i mieszkają w Rio.

Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej potomstwo nigdy nie dowie się, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do Amazonii. Bohaterowie poznają w dżungli Eduardo - przywódcę stada, który kieruje się żelaznymi zasadami, jego zadziorną siostrę Mimi, która zawsze mówi to, co myśli oraz Roberto - czarującego ptaka, który sprawia, że Blu wpada w kompleksy. Główny bohater martwi się, że nie dopasuje się do dziko żyjących ptaków i straci rodzinę. Tymczasem dawny przeciwnik Nigel knuje intrygę, by zemścić się na Blu... Głosu postaciom użyczyli m.in.: Grzegorz Drojewski, Agnieszka Dygant, Wiktor Zborowski i Agata Buzek. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Carlos Saldanha. Scenariusz: Carlos Saldanha, Don Rhymer. Dubbing: Blu - Grzegorz Drojewski, Julia - Agnieszka Dygant, Nigel - Wiktor Zborowski, Nico - Piotr Bajtlik. Animacja, przygodowy, USA 2014, 101 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama