[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rodzinna Rozgrzewka - warsztaty

Elbląg, Rodzinna Rozgrzewka - warsztaty

„Rodzinna Rozgrzewka” w kinie Światowid to nie tylko projekcje filmowe dla najmłodszych. To również warsztaty przeznaczone dla rodziców, jak i całych rodzin. Zainteresowani zagadnieniem kategorii wiekowych w filmach mogą wziąć udział w warsztatach „Emocje się liczą”, które poprowadzi psychoterapeuta Sylwia Wojtysiak. Z kolei „Rodzinne Warsztaty Filmowe” są propozycją dla tych, którzy chcieliby całą rodziną stworzyć niepowtarzalną filmową pamiątkę.

1 czerwca 2019, godz. 15:30-17:00
       Warsztaty z psychoterapeutą dla rodziców - "Emocje się liczą"

       O tym jak ważne są kategorie wiekowe przypisywane do konkretnych filmów - mało kto wie. A jest to istotne, zwłaszcza gdy idziemy z naszymi pociechami do kina.
       Te oraz inne kwestie będą tematem warsztatów „Emocje się liczą”, które poprowadzi psychoterapeuta, pedagog, pomysłodawczyni i kierowniczka Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej - Sylwia Wojtysiak.
       Celem zajęć jest uwrażliwienie rodziców na treści, jakie możemy oglądać w filmach oraz zrozumienie, jaki ma to wpływ na emocje dziecka, jego rozwój i postrzeganie świata. Uczestnicy dowiedzą się też jak mądrze i świadomie wybierać projekcje dla dzieci. 
      
       Warsztaty odbędą się 1 czerwca w godzinach 15:30 – 17:00 w Galerii Nobilis.
       Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy: kino@swiatowid.elblag.pl (temat: Warsztaty "Emocje się liczą"). Termin zapisów upływa 31 maja.
      
       1-2 czerwca 2019, godz. 10:00-13:00
       Rodzinne Warsztaty Filmowe

       W trakcie Rodzinnych Warsztatów Filmowych uczestnicy stworzą z własnych domowych materiałów (np. nagrania rodzinne, zdjęcia/filmy z wakacji) wyjątkową „pocztówkę”, która będzie nie tylko wspólnym twórczym doświadczeniem, ale też i żywą pamiątką w rodzinnym archiwum. Uczestnicy przejdą drogę przez wszystkie etapy tworzenia filmu: od pomysłu, po skomponowanie własnej ścieżki dźwiękowej i montaż.
      
       Warsztaty filmowe odbędą się od 1 do 2 czerwca w godzinach 10:00-13:00 (łącznie 6 godzin zajęć). W zajęciach wezmą udział 3 rodziny. Grupa może liczyć maksymalnie 4 członków.  Zgłoszenie przesyła reprezentant grupy na adres: kino@swiatowid.elblag.pl (temat: „Rodzinne Warsztaty Filmowe”) w terminie do 29 maja. Ilość miejsc mocno ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje o warsztatach oraz pozostałych wydarzeniach można znaleźć na stronie: kino.swiatowid.elblag.pl w zakładce „Rodzinna Rozgrzewka!”.
      
Adam Krawczuk, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama