UWAGA!

Sęp w Multikinie

2013-01-10
Aktualizowany 2013-03-21 16:35
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Oficjalna premiera filmu „Sęp” odbyła się w styczniu. Ci którzy przegapili film mają wyjatkową okazję nadrobić zaległości. „Sęp” wraca na ekrany Multikina w piątek 22 marca.

„Sęp”, to polski thriller z Michałem Żebrowskim, Anną Przybylską, Pawłem Małaszyńskim oraz Danielem Olbrychskim w rolach głównych. W filmie w centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?
       Scenariusz i reżyseria: Eugeniusz Korin. Obsada: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Paweł Małaszyński. Thriller, Polska, 2012, 133 min.
      
       Bilety na premierowe pokazy filmu już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama