UWAGA!

Sierpień dla singli

Elbląg, Sierpień dla singli

Multikino zaprasza do gry w single! Przez cały sierpień, w każdy czwartek o godz. 20, odbywać się będą specjalne pokazy dla samotnych widzów.

W każdy czwartkowy wieczór na singli czekać będą najnowsze filmy wchodzące właśnie na ekrany Multikina. Wszystkie seanse rozpoczynają się o godz. 20. Zasadą jest, że panie siadają na miejscach parzystych, panowie na nieparzystych.
     - Akcja ma na celu ułatwienie poznania się singlom, których codzienne obowiązki sprawiają, że maja coraz mniej czasu na spotkania i zawieranie nowych znajomości - mówi Joanna Buzderewicz, kierownik elbląskiego kina.
     Bilety kosztują 14 zł i 13 zł (z kartą Multikinomaniaka lub kartą kredytową Multikino). W sierpniu obejrzeć będzie można następujące filmy: „Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka”, „Chłopaki też płaczą”, „Uprowadzona” i „Przebudzenie”.
     
      „Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka” - 7 sierpnia
     Wielkie przeboje kinowe „Mumia” i „Mumia powraca” doczekały się trzeciej odsłony. Tym razem los rzuca bohaterów do Azji. Nieustraszony odkrywca Rick O’Connell, jego syn Alex i żona Evelyn, muszą zmierzyć się z chińskim Cesarzem Smokiem, który powraca ze świata umarłych, by podbić świat.
     Przed wiekami Cesarz Smok został skazany przez czarodziejkę na wieczny niebyt, ale postanawia odzyskać władzę przy pomocy armii 10 tysięcy wojowników z terakoty. Rick podejmuje wyzwanie, a ich walka rozegra się wśród starożytnych grobowców i na szczytach Himalajów. Jeśli O’Donnel przegra, światem zawładnie złowroga i bezlitosna siła…
     Reżyseria Rob Cohen, scenariusz Miles Millar, Alfred Gough. Obsada: Brendan Fraser, Maria Bello, Jet Li, Michelle Yeoh, John Hannah, Luke Ford. USA, 2008.
     
     „Chłopaki też płaczą” - 14 sierpnia
     Peter Bretter - muzyk, który spędził prawie sześć lat idealizując swoją dziewczynę, zostaje porzucony. Według niego to, że w jego życiu nie będzie już Sarah, zrujnuje je na zawsze. Chcąc zapomnieć, Peter wyjeżdża do Oahu, gdzie staje twarzą w twarz ze swoim największym koszmarem: swoją byłą i jej nowym facetem, brytyjskim rockmanem Aldousem Snow. Udręczony rzeczywistością nowego życia Sarah Peter znajduje ukojenie, flirtując z Rachel, piękną pracownicą resortu wypoczynkowego, która kusi go, aby ponownie dołączył do świata żywych. Peter znajduje także ukojenie w kilku setkach koktajli owocowych….
     Reżyseria Nicholas Stoller, scenariusz Jason Segel. Obsada: Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand. USA, 2008.
     
     „Uprowadzona” - 21 sierpnia
     Bryan jest byłym szpiegiem, który ma 17-letnią córkę. Dziewczyna bardzo chce pojechać do Paryża i ojciec przyzwala jej na to pod pewnymi warunkami. Pewnego dnia córka Bryana dzwoni do niego i płaczliwym głosem mówi, że została porwana przez handlarzy żywym towarem. Były szpieg będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby odnaleźć i uratować dziewczynę, zanim będzie za późno.
     Reżyseria Pierre Morel, scenariusz: Luc Besson, Robert Mark Kamen. Obsada: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace. Francja, 2008.
     
     „Przebudzenie” - 28 sierpnia
     Clay wiedzie dostatnie życie u boku swojej pięknej i oddanej narzeczonej Sam. Jego doskonale rozwijająca się kariera zawodowa pozwala obojgu z entuzjazmem patrzeć w przyszłość. Sielankę tę burzy ciężka choroba serca Clay’a. Jedynym dla niego ratunkiem okazuje się przeszczep. Nad skomplikowanym zabiegiem czuwać ma serdeczny przyjaciel i znany chirurg Jack Harper. Spokój i ufność pacjenta znikną jednak tuż przed zabiegiem. Clay zorientuje się, że nie został całkowicie uśpiony, a lekarze za chwilę przystąpią do transplantacji. Uwięziony w swoim ciele bohater przeżyje piekło.
     Scenariusz i reżyseria Joby Harold. Obsada: Hayden Christensen, Jessica Alba, Lena Olin. USA, 2007.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama