UWAGA!

Smok Szczerbatek premierowo w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 20 czerwca w kinach sieci Multikino premierowo, kontynuacja animowanego hitu ze studia DreamWorks sprzed czterech lat, czyli „Jak wytresować smoka 2”. Przygody małego Wikinga będzie można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina”- rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

„Jak wytresować smoka 2” to pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju: ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago. Za kamerą „Jak wytresować smoka 2” ze studia DreamWorks ponownie stanął Dean DeBlois. Głosu postaciom użyczyli zaś m.in: Grzegorz Drojewski, Danuta Stenka, Miłogost Reczek i Julia Kamińska. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Scenariusz i reżyseria: Dean DeBlois. Animacja, familijny, USA 2014,105 min.
      
       Na seans filmu „Jak wytresować smoka 2”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama