UWAGA!

Tanio? Zawsze w poniedziałki

 
Tanio? Zawsze w poniedziałki

Dla wszystkich, na każdy film w repertuarze. Kino Światowid osładza poniedziałek biletami w niższej cenie. Taka okazja trafia się tylko raz w tygodniu. Tym razem do wyboru są aż trzy filmowe nowości.

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina Światowid kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) złotych? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu.
       - Nasi widzowie do kina najczęściej przychodzą w weekend. Obniżając cenę biletu w poniedziałek, chcemy zmotywować ich do tego, żeby znaleźli czas na odpoczynek czy na spotkanie ze znajomymi również wtedy, kiedy weekend mija - wyjaśnia Aleksandra Bielska z kina Światowid.
       W najbliższy poniedziałek (28 kwietnia) można wybierać spośród trzech filmowych nowości. Nominowana do Złotej Palmy MFF w Cannes wysokobudżetowa produkcja z laureatką Oscara Marion Cotillard, Joaquinem Phoenixem i Jeremym Rennerem w rolach głównych. Rozgrywająca się w Ameryce czasów prohibicji opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami. „Imigrantka”. „Medicus” to fascynująca opowieść o marzeniach, które potrafiły rozświetlić mroki średniowiecza. Adaptacja bestsellerowej powieści Noaha Gordona, której bohaterem jest Rob Cole, medyk próbujący odkryć tajemnice choroby i leczenia w średniowiecznym świecie, zdominowanym przez religię i przesądy. Trzeci z nich to film „Niebo istnieje... naprawdę”, zrealizowany na podstawie światowego bestselleru, to historia małego chłopca, który opowiada swoim rodzicom, jak podczas operacji opuścił ciało i odwiedził niebo.
      
       Uwaga! Kino "Światowid" zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego jest dostępny na stronie internetowej kina oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
Edyta Bugowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)