UWAGA!

Trochę pikanterii na mroźne wieczory

2010-01-25
Aktualizowany 2010-01-30 16:53
Elbląg, scena ze spektaklu (Irena Adamiak i Mariusz Michalski)
scena ze spektaklu (Irena Adamiak i Mariusz Michalski)

Na deski elbląskiego teatru powróciła znakomita komedia „Sceny miłosne dla dorosłych”. To rzecz o sprawach damsko - męskich z przymrużeniem oka. Na pikantne wieczory zapraszamy jeszcze dziś i jutro (30 i 31 stycznia) o godz. 19.

„Sceny miłosne dla dorosłych" to komedia z piosenkami w wykonaniu aktorów wcielających się w kolejnych bohaterów opowieści. Jest więc studentka i wykładowca, innym razem prostytutka i senator RP, kolejna para to żona i mąż w statecznym, wieloletnim związku. Jest też rola kobiety o dobrej duszy i cwanego podrywacza, no i rola pary obojga płci zafascynowanej seksem.
       Spektakl, który powstał na podstawie tekstu Zbigniewa Książka, jest zabawny, łatwy i przyjemny. Jego reżyserem jest Bogusław Semotiuk, aktor filmowy i teatralny, reżyser spektakli teatralnych, profesor nadzwyczajny, wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Elblążanom dał się poznać, jako reżyser „Scenariusza dla trzech aktorek" Bogusława Schaeffera (2003 r.).
       Na scenie zobaczymy: Irenę Adamiak (nagroda Aleksandra 2008), Annę Suchowiecką, Tomasza Czajkę (nagroda Aleksandra 2008) i Mariusza Michalskiego. Towarzyszy im dwuosobowy zespół muzyczny: Dariusz Łapkowski (pianino) i Szymon Zuehlke (saksofon).
       Wieczór w teatrze upływa w kawiarnianym klimacie, widzowie siedzą przy stolikach i - uwaga - część akcji dzieje się między nimi.
       Cena biletu: 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny).
      

 


      
      

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wszystko fajnie tylko bilety wykupione do marca jeżeli ten spektakl jest tak dobry to mogli by go grać częściej niż tylko trzy razy na miesiąc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    glowka(2010-01-30)
Reklama