UWAGA!

Tutaj żaden upał nie jest straszny!

 
Tutaj żaden upał nie jest straszny!

Jest takie miejsce w Elblągu, gdzie podczas upału można spędzić czas w przyjemnym chłodzie. Zanurzyć się na godzinę lub dwie w wygodnym fotelu. I przeżyć mnóstwo wrażeń. Wszystko za jedyne 11 złotych. I tak co poniedziałek.

Mowa o Kinie Światowid i znanej już elblążanom promocji Tani poniedziałek. Cena biletu, która w każdy poniedziałek wynosi 11 złotych, szczególnie zachęca, żeby tego dnia wybrać się do kina.
       W najbliższy poniedziałek (16 czerwca) w Kinie Światowid za 11 złotych będzie można obejrzeć aż trzy filmy: Yves Saint Laurent (o godz. 16:00 i 20:00), Czarownicę (o godz. 16:15 i 18:00) oraz Wypisz, wymaluj…miłość (o godz. 18:15 i 20:20)
       Yves Saint Laurent to niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody – Yves Saint Laurenta. Tego geniusza mody poznajmy w wieku 21 lat, kiedy zasmakuje wielkiej sławy i jeszcze większej miłości.
       Film Czarownica – z Angeliną Jolie – opowiada o historii najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya. Tytułowa czarownica kiedyś była piękną i łagodną dziewczyną, żyjącą w spokojnym leśnym królestwie. Jednak pewnego dnia dzieje się coś, co zamienia jej serce w kamień
       W Wypisz, wymaluj...miłość dwójka nauczycieli – nauczyciel angielskiego i malarka - spiera się o to czy w życiu ważniejsze są słowa czy obrazy. Pewnego dnia postanawiają oderwać swoich uczniów od telefonów komórkowych i mediów społecznościowych, planują zainspirować ich prawdziwymi wartościami. Muszą udowodnić podopiecznym, co w życiu jest ważniejsze i co może ich więcej nauczyć: słowa, czy obrazy?
      
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11.30 do 20.30.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)