UWAGA!

Tylko 11 zł. Tylko w poniedziałek

 
Tylko 11 zł. Tylko w poniedziałek

Dla wszystkich i na każdy film w repertuarze. Kino Światowid osładza poniedziałek biletami w niższej cenie. Taka okazja trafia się tylko raz w tygodniu. Tym razem do wyboru jest aż pięć filmów.

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina Światowid kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) złotych? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu.
       W najbliższy poniedziałek, 9 czerwca można wybierać spośród kilku filmowych nowości. A wśród nich jest „Czarownica” czyli historia najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya z Angeliną Jolie w roli głównej. Będzie również komedia z Borysem Szycem w roli Jerzego, który urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor – każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. W ramach Taniego poniedziałku – film „Dżej, Dżej”. Dla fanów filmów akcji połączonych z wątkami komediowymi jest najnowsza produkcja - „Drive Hard”, o kierowcy rajdowym, który zmuszony zostaje do przewiezienia łupu ze skoku na bank. Dla wielbicieli surrealistycznego świata Terry'ego Gilliama, jednego z twórców legendarnej grupy Monty Python i reżysera tak kultowych filmów, jak "Monthy Pyton i Święty Graal", "12 małp", "Parnassus", "Las Vegas Parano", czy "Brazil" mamy film „Teoria wszystkiego” z nagrodzonymi Oscarami Christophem Waltzem, Mattem Damonem oraz Tildą Swinton w obsadzie. A dla tych, którzy lubią filmy z tajemnicą w tle, oparte na autentycznych wydarzeniach jest obraz „Gdy budzą się demony”.
       Uwaga! Kino Światowid zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)