UWAGA!

Ulubione poniedziałki kinomanów

 Ulubione poniedziałki kinomanów

„Tani poniedziałek” to miły akcent na początek tygodnia. Dlaczego? Bo tylko w poniedziałki za bilet na film w Kinie „Światowid” zapłacisz tylko 11 złotych. Podpowiadamy na co dzisiaj (15 czerwca) można wybrać się do kina.

Całym rodzinom Kino „Światowid” proponuje film pt. „Kapitan Szablozęby i skarb piratów”. To pełna przygód i humoru historia najgroźniejszego i najbardziej przebiegłego pirata z kraju Wikingów. O czym opowiada? Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie jego ukochany statek – Mroczną Damę. Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się 11-letni Paluch. Chłopiec, który od najmłodszych lat marzy o służbie pod banderą trupiej czaszki, ma teraz niepowtarzalną okazję, aby dowieść swojej przydatności. Dzięki odwadze i pomysłowości Palucha, Szablozębemu udaje się odzyskać okręt. Chłopiec zostaje oficjalnie przyjęty do załogi Mrocznej Damy i razem z piratami wyrusza na wyprawę swojego życia… Seans rozpocznie się o godz. 15.45.
       W repertuarze Kina „Światowid” nie zabrakło także filmu pt. „Jurassic World", w którym na pierwszy plan wysuwają się… dinozaury! Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli. Seanse rozpoczynają się o godz. 17.30 i 20.00.
       Miłośników amerykańskich filmów akcji z pewnością nie zabraknie na filmie pt. „San Andreas”. To dramat katastroficzny, którego zwiastun obiecuje widzom efektowne widowisko. Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Dwayne Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej. Seanse rozpoczynają się o godz. 16.15 i 20.30.
       Natomiast miłośnikom komedii Kino „Światowid” poleca „Rozumiemy się bez słów” (początek seansu o godz. 18.30). Bélier to urocza, kochająca się rodzinka. Jedynym co ich wyróżnia jest to, że rodzice są niesłyszący. Tylko ich córka Paula urodziła się bez niepełnosprawności, dlatego spełnia rolę łącznika ze światem. Jest niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już „ten” chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom?
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)