UWAGA!

W Światowidzie Mój rower

 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Syn, ojciec i dziadek, muszą spędzić ze sobą kilka dni. Każdy z nich inaczej patrzy na świat. Wspólna podróż daje szansę na wyprostowanie wzajemnych relacji. Od piątku, 14 grudnia kino „Światowid” zaprasza na najnowszy film Piotra Trzaskalskiego „Mój rower”.

„Mój rower” komediodramat Piotra Trzaskalskiego („Edi" -- zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?
       Podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni "Mój rower" dostał Nagrodę Organizatorów Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą, nagrodę indywidualną dla autorów scenariusza za Najlepszy scenariusz, a także... Złotego Kangura - nagrodę australijskich dystrybutorów filmowych.
      
       Film „Mój rower” w kinie „Światowid” od 14 do 27 grudnia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/. Szczegółowy repertuar.
      
       Reżyseria: Piotr Trzaskalski
       Scenariusz: Piotr Trzaskalski, Wojciech Lepianka
       Obsada: Artur Żmijewski, Michał Urbaniak, Krzysztof Chodorowski
       Produkcja: Polska, 2012
       Czas: 90 min.
       Opis filmu: dystrybutor
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)