UWAGA!

W Światowidzie „Teoria wszystkiego”

 materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde - nawet najskrytsze ich pragnienia - są wirtualne usługi, którymi sterują wielkie korporacje. Ukrywający się przed światem ekscentryczny geniusz otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata tajną misję... Film „Teoria wszystkiego” w Kinie Światowid od najbliższego piątku, 6 czerwca.

Korzystając z wszelkich dostępnych ludziom środków ma rozszyfrować sens istnienia wszechświata. Jednak zanim rozwiąże największą ze wszystkich zagadek, musi zmierzyć się ze swoimi paranojami i obsesjami, szaloną psychoanalityczką (Swinton), namolnym szefem (Thewlis), tajemniczą nieznajomą, która chce z nim uprawiać wirtualny seks (Thierry) i czarną dziurą, która nieubłaganie zasysa cały wszechświat...
       Niezwykła wyprawa do szalonego, surrealistycznego świata Terry'ego Gilliama, jednego z twórców legendarnej grupy Monty Python i reżysera tak kultowych filmów, jak "Monthy Pyton i Święty Graal", "12 małp", "Parnassus", "Las Vegas Parano", czy "Brazil". "The Zero Theorem" to czarna - jak czarna dziura - komedia w gwiazdorskiej obsadzie i z nagrodzonymi Oscarami Christophem Waltzem ("Django", "Bękarty wojny"), Mattem Damonem ("Tożsamośc Bourne'a") oraz Tildą Swinton ("Tylko kochankowie przeżyją").
      
       Film „Teoria wszystkiego” w Kinie Światowid od 6 do 12 czerwca. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
       reżyseria: Terry William
       scenariusz: Pat Rushin
       czas trwania: 107 min
       gatunek: Dramat, Fantasy
       produkcja: USA, Rumunia, Wielka Brytania
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)