UWAGA!

10,000 BC

Elbląg, 10,000 BC

W Multikinie oglądać można film „10,000 BC”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na wybrany seans. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś jedno z nich.

Młody myśliwy D’Leh, członek żyjącego wysoko w górach plemienia, spotyka wybrankę swego serca, piękną Evolet. Kiedy jednak oddział tajemniczych wojowników napada na wioskę i porywa Evolet, młodzieniec, by ratować dziewczynę, wyrusza na czele niewielkiej grupy myśliwych w pogoń aż na krańce świata. Wkraczając na nieznane terytorium, członkowie plemiennej drużyny odkrywają, że poza ich własnym światem i znanymi im dotąd granicami ludzkich doznań istnieją cywilizacje o wiele większe, niż mogli podejrzewać. Do uczestników pogoni dołączają kolejno członkowie innych plemion zaatakowanych przez łowców niewolników, aż wreszcie niewielki oddział D’Leha przekształca się w prawdziwą armię. Idąc za głosem przeznaczenia „wojownicy z przypadku” muszą staczać bitwy z prehistorycznymi drapieżnikami, borykając się jednocześnie z bezlitosnymi żywiołami natury. Pod koniec heroicznej wędrówki odkrywają zagubioną cywilizację i dowiadują się, że ich ostateczny los rozstrzygnie się na terenie imperium, którego potęgi nie jest w stanie objąć ich wyobraźnia i w którym wielkie piramidy zdają się sięgać nieba.
     Reżyseria Roland Emmerich, scenariusz Roland Emmerich, Harald Kloser. Obsada: Nathanael Baring, Camilla Belle. USA 2008.
     
     Zobacz zwiastun filmu.
     

     
     Podwójne zaproszenia na film wygrali: Monika Maślińska i Edek Cywiński. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama