UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

12. Letnie Ogrody POLITYKI: Julia Marcell - one wygrały

2015-06-02
Aktualizowany 2015-06-10 13:36
Elbląg, 12. Letnie Ogrody POLITYKI:  Julia Marcell - one wygrały
fot. Krzysztof Wyżyński

Podczas 12. Letnich Ogrodów POLITYKI odbędzie się koncert Julii Marcell z piosenkami z ostatniej płyty pt. „Sentiments”. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na koncert. Sprawdź, czy wygrałaś.

11.06 (czwartek), godz. 20. 30, Sala „U św. Ducha”
       Koncert Julii Marcell, prezentujący materiał z najnowszej płyty artystki pt. „Sentiments”. Julia Marcell to jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek młodego pokolenia, laureatka Paszportu POLITYKI, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Fryderyka . Zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty, która swoją premierę miała jesienią zeszłego roku pt. „Sentiments”. Jest to to trzeci studyjny album artystki. Nowy krążek artystki to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami. Artystka opowiada o albumie: Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym,wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Śpiewane przez nią na płycie teksty są przekładami wierszy słoweńskiego poety Srecko Kosovela.
      
       Podwójne wejściówki na koncert wygrali: Małgorzata Niemietz, Natalia Żuromska oraz Agnieszka Ryś. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama