UWAGA!

Błyskawicznie na "Tajemniczy ogród"

2007-03-16
Aktualizowany 2007-03-16 12:32
Elbląg, Marta Masłowska i Tomasz Muszyński
Marta Masłowska i Tomasz Muszyński

Na sobotnie popołudnie (17 marca) Teatr Dramatyczny w Elblągu proponuje dzieciom i dorosłym wspaniałe, mądre widowisko muzyczne, jakim jest "Tajemniczy ogród". Sprawdź czy wygrałeś zaproszenie.

Do smutnego domu, w którym mieszka posępny Archibald Creven, angielski arystokrata, przybywa Mary Lennox, bratanica zmarłej żony Crevena. Nic nie zapowiada, że panienka Mary wniesie światło nadziei w życie mieszkańców domu na wrzosowiskach. Jej tęsknota za miłością i przyjaźnią, jak również wiara w ich wielką moc, pozwoli otworzyć zamknięte drzwi do ludzkich serc oraz ...tajemniczego ogrodu.
     "Tajemniczy ogród" to wspaniałe, mądre widowisko muzyczne dla dzieci i dorosłych. Wpadające w ucho piosenki widzowie nucą jeszcze długo po zakończeniu spektaklu.
     Adaptację powieści Frances Hodgson-Burnett, specjalnie dla Teatru Dramatycznego w Elblągu, przygotował Cezary Domagała, aktor i reżyser znany elbląskiej publiczności z realizacji musicalu "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Autorem scenografii, która kształtuje przestrzeń sceniczną tak, aby odpowiadała przemianom bohaterów i relacji między nimi, jest Jerzy Rudzki. Muzykę do spektaklu skomponował Tomasz Bajerski, a choreografią zajął się Tomasz Tworkowski.
     "Tajemniczy ogród" zostanie zaprezentowany w sobotę 17 marca o godz. 16.
     
     Podwójne zaproszenie na spektakl w sobotę 17 marca o godz. 16 wygrała Angelika Mincewicz. Gratulujemy. Potwierdzenie wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje