UWAGA!

Codzienny konkurs z Centrum Ogrody

2008-07-01
00:01

Zapraszamy naszych czytelników do konkursu wiedzy o Centrum Handlowe "Ogrody" . Codziennie w dni powszednie zostanie Państwu przedstawione jedno pytanie dotyczące Centrum Handlowego "Ogrody". Na odpowiedzi czekamy każdego dnia do godz. 24.00. Nagrodami w konkursie są atrakcyjne filiżanki z podstawkami.

Centrum Handlowe "Ogrody" rozpoczęło swoją działalność w marcu 2002 roku i jest pierwszym tego typu obiektem w Elblągu skupiającym pod jednym dachem duży hipermarket i galerię licznych sklepów. Centrum zlokalizowane jest przy jednej z głównych ulic miasta z dogodnym dojazdem.
      Powierzchnię ponad 20 000 m2 zajmuje głównie 5 dużych sklepów: Carrefour, Komfort, RTV EURO AGD, Deichmann i Reserved. Oprócz wyżej wymienionych lokali w Centrum funkcjonuje około 50 sklepów i punktów usługowych należących do znanych sieci krajowych i zagranicznych, bądź lokalnych kupców.
      Klienci Centrum mogą skorzystać z bogatej oferty lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni. Usługi swoje oferuje również centrum fitness, solarium, salon optyczny, zakład fotograficzny, sklep komputerowy, pralnia chemiczna, salony telefonii komórkowej i kantor wymiany walut. Klienci odwiedzający Centrum mają również do dyspozycji Plac Zabaw dla dzieci oraz parking na 900 samochodów.
     
     Dzisiejsze pytanie:
     
     Do której godziny czynna jest galeria handlowa Centrum Ogrody od poniedziałku do soboty?
     a) do 19.00
     b) do 21.00
     c) do 23.00
     
      Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres centrumogrody@portel.pl do godz. 24.00, w temacie wiadomości wpisując hasło „Centrum Ogrody”, a w treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie, także swoje imię i nazwisko.
     
     Filiżankę wylosowała Pani Justyna Pestka. Gratulacje. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
     O wygranej nie decyduje liczba nadesłanych wiadomości, w losowaniu bierze udział tylko jedno zgłoszenie nadesłane z jednego adresu mailowego.
     
     
     

 


     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

-------------------- Reklama ----------------------
..
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

To się czyta

To się komentuje

FotoreportEl

Chodnikowy parking Zostań fotoreportElem Chodnikowy parking (fot. Banan)