UWAGA!

COSMELAN - najskuteczniejsza terapia wybielająca przebarwienia

Salon Urody Marzeny Gross rozszerzył ofertę swoich usług o zabiegi i porady w Gabinecie Medycyny Estetycznej i proponuje HIT JESIENI (w Europie od kilku lat), nowoczesny zabieg na przebarwienia nazwie COSMELAN. Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrłeś jedną z nich.

Starzenie się skóry jako wynik częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, przebarwienia o podłożu hormonalnym, ciemne plamy na dłoniach i przedramionach to powody, dla których coraz więcej osób zgłasza się do lekarza medycyny estetycznej.
     Prawie każda osoba, która ma podobne problemy korzystała już z różnych sposobów na pozbycie się szpecących plam i przebarwień. Czasami udaje się je lekko zniwelować, ale nigdy nie w zadawalający sposób. Jeśli zmiany są głębokie nie wystarczą, niestety mikrodermabrazja, kwasy glikolowe czy inne znane nam sposoby złuszczania dostępne w gabinetach kosmetycznych. Wymienione zabiegi mogą rozjaśnić świeże przebarwienia, odświeżą wysuszoną i zmęczoną skórą dodając jej blasku, zniwelują delikatne zmarszczki i poprawią napięcie i ogólną kondycję skóry, ponadto umożliwią pełną penetrację aktywnych składników zawartych w kosmetykach nakładanych bezpośrednio na skórę. Niestety....najgłębsze plamy pigmentacyjne pozostaną tam, gdzie są. W tym momencie musimy zrobić krok na przód....
     Salon Urody Marzeny Gross rozszerzył ofertę swoich usług o zabiegi i porady w Gabinecie Medycyny Estetycznej i mamy już HIT JESIENI (w Europie od kilku lat), nowoczesny zabieg na przebarwienia nazwie COSMELAN.
     To niezwykły zabieg, który w około 98% przypadków (na podstawie przeprowadzonych badań) usuwa lub znacznie redukuje przebarwienia, nawet te najstarsze. Mechanizm działania Cosmelanu jest oparty na wykorzystywaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie produkcji malaniny (barwnika). Na jego skuteczność składają się następujące składniki: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu, kwas askorbowy.
     
     Zalety
     - niezwykle skuteczny 98% w rozjaśnianiu: plamy barwnikowe(melasma),piegi, przebarwienia posłoneczne
     - przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej, reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory skóry
     - stymuluje odnowę kolagenu w skórze
     - zupełnie bezpieczny
     - bezbolesny
     - może być wykonywany o każdej porze roku (przy stosowaniu kremów z filtrem nie mniej niż 30)
     - odpowiedni dla każdego fototypu skóry
     
     Przebieg zabiegu - UWAGA! ZABIEG MOŻE WYKONYWAĆ TYLKO LEKARZ!
     Po konsultacji, lekarz zapoznaje pacjenta z zasadami działania zabiegu i jego etapach. Pierwszy krok terapii Cosmelanem, to aplikacja w gabinecie lekarskim maski, trwa to około 20 min i jest całkowicie bezbolesne. Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu. Dalsze leczenie kontynuowane jest według ścisłych wskazówek lekarza przy użyciu preparatów do stosowania w domu, otrzymanych w dniu zabiegu (minimum 3 tygodnie). Czas, po którym można usunąć maskę określa lekarz(najdłużej po 8 godz.) W ciągu pierwszych dni skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Następuje silne złuszczenie naskórka, uczucie napięcia i pieczenia, które łagodzone jest poprzez stosowanie odpowiednich produktów otrzymanych przez lekarza. Pacjent powinien używać kremów z wysokim filtrem słonecznym. UWAGA! W żadnym razie nie można przerwać kuracji, aż do jej zakończenia, gdyż prowadzi to do ponownego powstania przebarwień. W niektórych przypadkach aplikowanie jednym z produktów Cosmelan 2, musi zostać przedłużone aby osiągnąć pełny efekt.
     
     Efekty kuracji
     Stan skóry poprawia się już w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia kuracji Cosmelanem. W zależności od koloru skóry plamy znikają od 8 dnia do 21 dnia. Im skóra jaśniejsza - fototyp 1, 2 i 3 - znikanie plam następuje między 8 a 21 dniem. Przy skórze ciemnej - fototyp 4 i 5 - plamy mogą znikać już pomiędzy 8-10 dniem.
     Stwierdzono już ponad wszelką wątpliwość, iż COSMELAN jest najskuteczniejszym zabiegiem usuwającym przebarwienia różnego typu!
     Zapraszamy serdecznie! Nasz Hit JESIENI do końca listopada w cenie promocyjnej. Szczegóły na stronie www.salonurody.pl.
     
     Z okazji poszerzenia swoich usług o dziedzinę Medycyny Estetycznej Salon Urody Marzeny Gross zaprasza Czytelników portElu do udziału w konkursie.
     Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytania:
     1. Ile kosztuje konsultacja u lekarza medycyny estetycznej w Salonie Urody Marzeny Gross i w jakie dni przyjmuję dr JANUSZ SĘDZIKOWSKI”
     2. Jakim preparatem (z zakresu medycyny estetycznej) wygładzamy zmarszczki mimiczne?
     3. Wymień 3 z 8 miejsc, na których można skutecznie zastosować Lipolizę, spalając tkankę tłuszczową?
     4. Jakim urządzeniem zamykamy naczynia krwionośne w Salonie Urody Marzeny Gross?
     5. Z czego wyprodukowano rzęsy, które mogą podkreślić właśnie pani oczy, a nakładane są w naszym salonie?
     
     A oto lista zwycięzców: oczyszczanie twarzy z pełną oprawą oczu wygrała Aleksandra Marciniak; zabieg odżywczy lub inny - Aleksandra Budzyńska; relaksujący masaż ciała - Grzegorz Karmazyn; pełna pielęgnacja dłoni: manicure, lakier, maska parafinowa - Magdalena Szymelpfenig; częściowe zagęszczenie rzęs-efekt „kocich oczu” - Angela Boniecka. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     

     
     
Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.

     
     
-------------------- Reklama ----------------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama