UWAGA!

DKF i Samotne

Elbląg, DKF i Samotne

Dziś o godz. 18 kino Światowid zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie hiszpański dramat „Samotne”. Bilety - 8 zł. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

„Samotne” – debiut fabularny Benito Zambrano licznie nagradzany na międzynarodowych festiwalach, to dramat obyczajowy rozgrywający się we współczesnej Hiszpanii. Jest to mistrzowsko wyreżyserowany i zagrany portret dwóch kobiet w różnym wieku. Reżyser pokazuje, jak zmagają się, każda na swój sposób, z przeciwnościami losu. Obie mają odmienne postawy wobec życia, co wynika zarówno z różnicy pokoleń (bohaterkami filmu są bowiem matka i córka), jak i ich osobowości. Zambrano opowiada na przykładzie ich historii o losie kobiety i jej miejscu we współczesnym świecie.
     Scenariusz i reżyseria Benito Zambrano. Obsada: Maria Galiana, Ana Fernandez, Carlos Alvarez-Novoa, Antonio Perez Dechent, Paco De Osca. Hiszpania 1999.
     Pojedyncze zaproszenia na film wygrali Anna Dudzińska, Wioletta Prządka, Anna Tatrynowicz i Mateusz Kozak. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama