UWAGA!

Do kina na obcasach

2007-05-08
Aktualizowany 2007-05-08 14:01
Elbląg, Do kina na obcasach

We wtorek 8 maja o godz. 20 Multikino zaprasza wszystkie panie na wyjątkowy wieczór. W programie przedpremierowy pokaz filmu „Malowany welon” oraz prezentacje ubrań, kosmetyków i perfum. Sprawdź, czy wygrałaś zaproszenie.

Lata 20-te ubiegłego wieku. Kitty pochodzi z klasy wyższej londyńskiej socjety i zbliża się do wieku, w którym dobrze urodzona i wychowana panienka powinna wyjść za mąż. Znudzona mieszczańskim życiem, w poszukiwaniu przygody wiąże się z lekarzem bakteriologiem, Walterem Fane, który prowadzi badania w odległym Szanghaju. W tym dziwnym i obcym dla nich mieście młode małżeństwo chętnie wchodzi do towarzystwa brytyjskiej arystokracji, której przewodzi angielski vice konsul Charles Townsend. Gdy Walter oddaje się z pasją swej pracy, jego żona wdaje się w romans z konsulem. Kiedy zdrada wychodzi na jaw, lekarz w akcie zemsty przyjmuje posadę w odległej wiosce, spustoszonej przez śmiertelną epidemię cholery i zmusza Kitty do wspólnej podróży.
     Reżyseria John Curran, scenariusz Ron Nyswaner. Obsada: Naomi Watts, Edward Norton, Liev Schreiber, Toby Jones, Diana Rigg. USA 2006.
     
     Przed seansem odbędzie się prezentacja najnowszej kolekcji ubrań sklepu Angel, nowych kosmetyków i perfum Collagen Beauty.
     
     Podwójne zaproszenia na dzisiejszy wieczór wygrały: Agnieszka Klęczar, Marta Jechna i Katarzyna Stępkowska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama