UWAGA!

Edith i Marlene

2007-03-06
Aktualizowany 2007-03-09 11:41
Elbląg, Beata Paluch (Edith) i Beata Olga Kowalska (Marlene).
Beata Paluch (Edith) i Beata Olga Kowalska (Marlene).

Ten znakomity spektakl według tekstu węgierskiej autorki Evy Pataki w reżyserii Andrzeja Ozgi wraca po przerwie na deski małej sceny elbląskiego teatru. Sprawdź czy wygrałeś podwójne zaproszenie na pokaz w piątek 9 marca o godz. 19.

Spektakl opowiada historię życia Edith Piaf, ze szczególnym uwzględnieniem jej przyjaźni z Marleną Dietrich. W głównych rolach występują Beata Paluch oraz Beata Olga Kowalska. Obie aktorki otrzymały indywidualne nagrody podczas XV Konkursu Teatrów Ogródkowych w Warszawie (sierpień '2006). Sam spektakl natomiast najwyżej oceniła ogródkowa publiczność, przyznając główną nagrodę widzów.
     Kto jeszcze nie widział tej kameralnej opowieści o przyjaźni obu gwiazd światowej piosenki XX wieku, będzie miał okazję to nadrobić. Po przerwie spektakl „Edith i Marlene” wraca na małą scenę elbląskiego teatru. Pokazy odbędą się 7, 8, 9 i 10 marca o godz. 19.
     
     Podwójne zaproszenie na spektakl "Edith i Marlene", który odbędzie się w piątek 9 marca o godz. 19, wygrała Magdalena Kowalska. Gratulujemy. Potwierdzenie wygranej wyślemy mailem.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama