UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EOK: ona wygrała zaproszenie

2015-04-15
Aktualizowany 2017-11-27 13:30
Elbląg, Tomasz Opałka
Tomasz Opałka (fot. Robert Gajda)

W środę, 29 listopada, Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert z wyjątkowo interesującym repertuarem. W programie znalazły się dwie symfonie o mocno zróżnicowanym charakterze oraz dwa koncerty na akordeon i orkiestrę. Jeden z nich będzie miał w Elblągu swoją prapremierę. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie koncert pt. "Wielkich symfonii czar". Sprawdź, czy wygrałaś.

- Podczas tego wyjątkowego wieczoru usłyszymy arcydzieła kompozytorów wiedeńskich, których twórczość na siebie wzajemnie oddziaływała. Chronologicznie pierwszy jest Koncert fortepianowy D-dur Haydna pierwotnie pisany najprawdopodobniej na klawesyn. Będziemy mogli go usłyszeć w wyjątkowej wersji – z akordeonem jako instrumentem solowym. To będzie polska premiera tej wersji, czyli prawykonanie utworu sprzed ponad 230 lat – opowiada Rafał Janiak, który poprowadzi EOK w listopadzie. Więcej informacji znaleźć można w artykule "Wielkich symfonii i... koncertów czar"
       Bilety: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy, 10 zł rodzinny do nabycia w Biurze Koncertowym, Ratusz Staromiejski 25. 
      
       Podwójne zaproszenie wygrała Katarzyna Balińska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
      
***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama