UWAGA!

KNO: Chłopaki też płaczą

2008-08-05
Aktualizowany 2008-08-05 09:11
Elbląg, KNO: Chłopaki też płaczą

Tradycyjnie, w pierwszy wtorek miesiąca (5 sierpnia) o godz. 20, Multikino zaprasza panie do Kina na Obcasach. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na dzisiejszy seans. Sprawdź, czy wygrałaś.

- Te wyjątkowe spotkania przeznaczone są tylko dla pań, składają się z prezentacji i projekcji filmu – przypomina Joanna Buzderewicz, kierownik elbląskiego Multikina.
     W najbliższy wtorek, 5 sierpnia, w pierwszej części wieczoru panie poznają ofertę Studia Piękności Relax (pokaz fryzjerski, pielęgnacja dłoni, degustacja herbatki, rozmowa o zabiegach pielęgnacyjnych) i nowości firmy Avon. Będzie także czekać słodka niespodzianka od Agencji Wspierania Aktywności oraz liczne nagrody.
     Po prezentacjach wyświetlona będzie przebojowa komedia „Chłopaki też płaczą”.
     Peter Bretter - muzyk, który spędził prawie sześć lat idealizując swoją dziewczynę, zostaje porzucony. Według niego, to że w jego życiu nie będzie już Sarah, zrujnuje je na zawsze. Chcąc zapomnieć, Peter wyjeżdża do Oahu, gdzie staje twarzą w twarz ze swoim największym koszmarem: swoją byłą i jej nowym facetem, brytyjskim rockmanem Aldousem Snow. Udręczony rzeczywistością nowego życia Sarah, Peter znajduje ukojenie flirtując z Rachel, piękną pracownicą resortu wypoczynkowego, która kusi go, aby ponownie dołączył do świata żywych. Peter znajduje także ukojenie w kilku setkach koktajli owocowych….
     Reżyseria Nicholas Stoller, scenariusz Jason Segel. Obsada: Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand. USA, 2008.
     Podwójne zaproszenie do Kina na Obcasach wygrała Ewa Rekść. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama