UWAGA!

KNO: Elegia

Elbląg, KNO: Elegia

We wtorek 2 września Multikino zaprasza do Kina na Obcasach na wyjątkowo kobiecy wieczór: ciekawe prezentacje i jedyny, przedpremierowy pokaz filmu „Elegia”. Początek o godz. 20. Dla naszych Czytelniczek mamy do wygrania podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Obdarzony wielkim autorytetem i charyzmą profesor David Kepesh szczyci się kolejnymi miłosnymi podbojami wśród swoich studentek, ale żadnej z nich nie pozwala zdobyć swojego serca. Gdy na jego zajęciach pojawi się Consuela Castillo, wykładowca utraci chłodny dystans i wkrótce zakocha się w pięknej dziewczynie.
     Dla Kepesha Consuela jest przede wszystkim ucieleśnieniem fizycznego ideału. Przy bliższym poznaniu okazuje się kobietą doskonale świadomą swoich pragnień. Nieraz zaskakuje profesora swoją dojrzałością emocjonalną. Jego pożądanie wkrótce przerodzi się w obsesję, ale zazdrosne urojenia mężczyzny zniechęcą Consuelę do kontynuowania romansu.
     Zdruzgotany Kepesh zagłębia się w pracy i zmaga się z odejściem starych przyjaciół. Po dwóch latach Consuela ponownie pojawi się w jego życiu, a jej zaskakująca prośba na zawsze zmieni jego pogląd na świat.
     Reżyseria Isabel Coixet, scenariusz Nicholas Meyer. Obsada: Penelope Cruz, Ben Kingsley, Peter Sarsgaard, Dennis Hopper, Patricia Clarkson. USA, 2008.
     Przed seansem odbędzie się prezentacja Salonu Perfect Lady. Panie poznają też repertuar Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu i najnowszą ofertę Empiku.
     Podwójne zaproszenie na wtorkowy wieczór wygrała Danuta Mich. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama