UWAGA!

KNO: Narzeczony mimo woli

 Elbląg, Kadr z filmu.
Kadr z filmu.

Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca Multikino zaprasza wyłącznie kobiety na specjalny seans filmowy połączony z prezentacjami. 7 lipca w Kinie na Obcasach wyświetlony zostanie film „Narzeczony mimo woli”. Początek o godz. 19. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na dzisiejszą imprezę. Sprawdź, czy wygrałaś!

Kino na Obcasach to specjalne wieczory, zaprojektowane z myślą o kobietach. Co miesiąc na uczestniczki spotkania czeka premierowy pokaz filmu i wyjątkowe prezentacje, pokazy i degustacje. We wtorek 7 lipca na ekranie pojawi się komedia romantyczna „Narzeczony mimo woli”.
      
       Bizneswoman Margaret Tate postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona, którego traktowała dotąd dość bezceremonialnie. Kobieta jest Kanadyjką, chce w ten sposób uzyskać amerykańskie obywatelstwo, ponieważ grozi jej deportacja. Ale ten wyrachowany plan zaczyna brać w łeb, gdy ta para spędza weekend z rodzicami Andrew w miejscowości Sitka na Alasce. Pojawia się bowiem autentyczne uczucie... 
      
       Podwójne zaproszenie do dzisiejszego Kina na Obcasach wygrała Emilia Jankowska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama