UWAGA!

Koktajle filmowe w Multikinie

Dziś o godz. 20 Multikino i Martini inaugurują Festiwal Koktajli Filmowych „Podwójne Martini”, niezwykłą imprezę, podczas której wyświetlonych zostanie aż szesnaście filmów. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na dzisiejszą ucztę filmową.

Festiwal Koktajli Filmowych „Podwójne Martini” to seria imprez organizowanych przez Multikino, sponsorowanych przez Martini, które odbywają się w całej Polsce.
     „Pogram Festiwalu to doskonały koktajl filmowy, przyrządzony przez najlepszych barmanów kina i dobrany tak, by odpowiadał gustom wszystkich widzów. A ponadto - świetnie zaopatrzone bary, fantastyczne widoki, lazurowa muzyka, Włoska Riwiera, światła Cannes i gwiazdy Hollywood... i nagrody dla publiczności” - reklamują imprezę organizatorzy.
     Filmy podzielone zostały na cztery grupy tematyczne: Miłość i Namiętność, Niebezpieczne Gry, Z Przymrużeniem Oka i Mocne Wrażenia. W każdej z tych części zobaczymy cztery filmy.
     Podwójny koktajl filmów miłosnych, któremu patronuje Martini Rosé, to Miłość Odmienna (zobaczymy „Bezdroża” i „Między słowami”) oraz Namiętność Rozpala („Spragnieni miłości” i „Marzyciele”). Martini Rosso patronuje filmom kryminalnym, tu zaserwowany zostanie koktajl Mordercze Skłonności („Kill Bill 1” i „Złodziej życia”) oraz Policyjne Obsesje („Rzeka tajemnic” i „36”). Filmy komediowe pod patronatem Martini Bianco to koktajl Zawodowcy i Amatorzy („Pan i Pani Smith” oraz „Ladykillers, czyli zabójczy kwintet”) oraz Pechowcy i Szczęściarze („Włamanie na śniadanie” i „Ocean’s Twelve - Dogrywka”). Natomiast Martini Extra Dry jest patronem filmów wytrawnych, w tej części zobaczymy koktajl Mroczne Instynkty („Historia przemocy” i „Requiem dla snu”) oraz koktajl Ciemne Interesy („Sin City - Miasto Grzechu” i „Osaczony”).
     Festiwal Koktajli Filmowych „Podwójne Martini” rozpocznie się w piątek o godz. 20. Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich za okazaniem zaproszenia, które wygrać można w naszym konkursie lub wysyłając sms z hasłem „koktajle” pod numer 7136.
     Pojedyncze zaproszenie na dzisiejszy Festiwal Koktajli Filmowych wygrał Mariusz Grasza. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama