UWAGA!

Kurs tańca w prezencie

2009-12-21
Aktualizowany 2009-12-21 15:50

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Co podarować najbliższym w ten szczególny czas? Aby nie zostawiać decyzji na ostatnią chwilę, i by nie kupować kolejnego przypadkowego, nie do końca przemyślanego prezentu, wszystkim, którzy chcieliby przed Sylwestrem i karnawałem podszkolić swoje umiejętności taneczne, Centrum Tańca „Promyk" proponuje intensywne kursy tańca towarzyskiego i salsy.

Kurs tańca towarzyskiego oraz salsy to doskonały prezent dla narzeczonych, małżeństw oraz wszystkich tych, którym chcemy podarować niezapomniane wrażenia.
       - Centrum Tańca Promyk przygotowało specjalną ofertę dla Elblążan. Proponujemy dwie karty Złotą oraz Srebrną. Złota Karta oznacza możliwość korzystania z kursu tańca w miesiącu styczniu 2010 r., z kolei Srebrna Karta daje możliwość skorzystania z intensywnego kursu tańca, który odbędzie się w dniach 28 - 30 grudnia, jego uczestnicy będą mogli przygotować się do Sylwestrowej zabawy - mówi Marek Kucharczyk, instruktor Centrum Tańca „Promyk".

 


       Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Centrum Tańca „Promyk". Złota Karta i Srebrna Karta kosztują 50 zł. Złota obejmuje 8 godzin nauki tańca towarzyskiego, Srebrna - 6 godzin intensywnego kursu tańca.
       Można je nabyć w kasie CSE "Światowid" od wtorku do piątku w godzinach 14.00 - 21.00, w weekend - godzinę przed pierwszym seansem kinowym.
       Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 55 611 20 50. 
      
      
      
       Dla naszych Czytelników Centrum Tańca Promyk przygotowało dwa prezenty. Złotą Kartę otrzymuje Anna Anielska, Srebrną - Maciej Grzywacz. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.

_
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)