UWAGA!

Łowcy Smoków

Elbląg, Łowcy Smoków

W piątek 8 sierpnia na ekranach Multikina pojawi się animowany film dla dzieci „Łowcy Smoków”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu. Sprawdź, czy wygrałeś.

Główną bohaterką filmu jest Zoe, mała dziewczynka, która wierzy w bajki. Nie dlatego, że jest naiwna, lecz dlatego, że po prostu je lubi. Aby pomóc swojemu wujowi, Lordowi Arnoldowi, w pozbyciu się przerażającego smoka, postanawia wyruszyć na poszukiwanie bohaterów. Najprawdziwszych – takich jak ci, o których czytała w bajkach. Jednak zamiast nich spotyka Gwizdo i Lian-Chu, łowców smoków, których największą ambicją jest zamieszkanie na małej, spokojnej farmie. Dziewczynka sądzi, że są to bohaterowie z jej marzeń, natomiast szczwany Gwizdo, który zapala się do sprawy, zachęcony obietnicą otrzymania złota od Lorda Arnolda, nie zamierza wyjawić prawdy. Zoe postanawia towarzyszyć łowcom podczas wyprawy. Decyzja zapadła, już nie ma odwrotu. Ku wielkiemu przerażeniu Gwizdo, rozpoczyna się niebezpieczna podróż do miejsca, gdzie śpi (ale już niedługo!) najstraszliwszy smok, jaki kiedykolwiek chodził po ziemi - okryty złą sławą Pożeracz Świata!
     Reżyseria: Guillaume Ivernel, Arthur Qwak, scenariusz: Frederic Lenoir, Arthur Qwak. Głosu w polskiej wersji językowej użyczyli: Krzysztof Globisz, Krzysztof Tyniec, Dominika Kluźniak, Miłogost Reczek, Krzysztof Dracz, Janusz Palikot, Sławomir Holland. Francja, Niemcy, Luksemburg, 2008.
     Podwójne zaproszenie na film wygrał Paweł Giermak. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama