UWAGA!

Męsko-damska rzecz

2007-02-16
Aktualizowany 2007-02-16 13:57
Elbląg, Męsko-damska rzecz

W piątek 16 lutego na ekranach Multikina pojawi się komedia romantyczna „Męsko-damska rzecz”. Sprawdź, czy wygrałaś zaproszenie.

Woody Deane, kapitan drużyny futbolowej, ma wszystko, o czym może marzyć chłopak w jego wieku - wygląd modela, krzepę sportowca, super osobowość i mnóstwo przyjaciół. Jego sukcesy na murawie mają mu zagwarantować miejsce w najlepszym college’u. Najbliższą sąsiadką Woody’ego jest niebrzydka i równie pilna w szkole, co nieudolna w kontaktach towarzyskich, Nell Bedworth. Jej największym marzeniem jest dostanie się do elitarnego uniwersytetu Yale. Woody i Nell mieszkają na jednej ulicy, ale unikają siebie jak ognia. Gdy wyjeżdżają razem na szkolną wycieczkę, wybucha między nimi ostra wymiana słów. Tajemnicza siła sprawi, że nazajutrz każde z nich za karę obudzi się w ciele swojego wroga.
     Reżyseria Nick Hurran, scenariusz Geoff Deane. Obsada: Samaire Armstrong, Kevin Zegers, Emily Hampshire. Wielka Brytania 2006.
     
     Podwójne zaproszenia do Multikina wygrały Katarzyna Osiewicz i Manika Wąsik. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama