UWAGA!

MISTIC po raz pierwszy w Elblągu!

2008-04-19
Aktualizowany 2008-04-22 08:10
Elbląg, MISTIC po raz pierwszy w Elblągu!

Największe polskie przeboje w stylu chorału gregoriańskiego będzie można usłyszeć podczas koncertu zespołu MISTIC, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Galerii EL. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś bilet.

Z dymu i tajemniczego światła wyłania się mnich ciągnący sznur od dzwonów. Pozostali wychodzą z ciemności…
     Koncert MISTIC to starannie wyreżyserowany spektakl. Na scenie pięciu mnichów, wszystkim doskonale znane największe polskie przeboje, zmieniająca się scenografia oraz zsynchronizowane z muzyką specjalne efekty świetlne sprawiają, że widz staje się częścią tego przedstawienia i z zapartym tchem uczestniczy w koncercie od początku aż do samego końca.
     MISTIC powstał w 2005 roku zainspirowany serią płyt „Gregorians - Masters of Chant”, czego efektem jest wydana niedawno płyta „Mistic – Największe polskie przeboje w stylu chorału gregoriańskiego” wydana przez Warner Music. Płyta MISTIC, to świetnie dobrany i opracowany repertuar największych polskich przebojów ostatniego dwudziestolecia w aranżacjach pop, śpiewanych przez chór mnichów. Na płycie można znaleźć utwory z repertuaru m.in.: Maryli Rodowicz, Eweliny Flinty, Andrzeja Piaska Piasecznego i zespołów: Perfect, Bajm, IRA, Varius Manx, ONA, DeMono.
     Koncert rozpocznie się w sobotę 26 kwietnia o godz. 18.
     Pojedyncze zaproszenia na koncert wygrali: Małgorzata Story, Justyna Wasilewska, Tomasz Tomczyk, Tadeusz Kotzy. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama