UWAGA!

Mów mi Dave

2008-08-01
Aktualizowany 2008-08-07 22:00
Elbląg, Mów mi Dave

W Multikinie oglądać można najnowszą komedię z Eddiem Murphym – „Mów mi Dave”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu. Sprawdź, czy wygrałaś.

Dave ma czterdzieści parę lat, jest całkiem przystojny i nieźle ubrany. Nawet jego biały garnitur i czarny krawat żywcem wyjęte z lat siedemdziesiątych, robią dobre wrażenie. Pomijając dziwny strój, z Dave’m jest coś nie tak. Na pewno nie jest stąd. Spójrzcie tylko, jak przechadza się po ulicach Nowego Jorku – jedna noga próbuje zrobić ogromny krok naprzód; facet ewidentnie źle się czuje we własnym ciele. Nic dziwnego – w środku Dave’a znajduje się wyszkolona ekipa miniaturowych ludzi, którzy usiłują kontrolować każdy jego ruch, czy rozmowę. Za każdą część ciała odpowiada specjalista (o wzroście nie przekraczającym pięciu centymetrów), który steruje nią przy pomocy najnowszych technologii. Ekipie przewodzi Kapitan, któremu Dave zawdzięcza swój wygląd. Dla nich wszystkich, kierowanie Dave’m, to coś nowego…
     Reżyseria Brian Robbins. Scenariusz: Bill Corbett, Robbie Greenberg. Obsada: Eddie Murphy, Elizabeth Banks, Gabrielle Union. USA, 2008.
     Podwójne zaproszenie na film wygrała Anna Gulewska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama