UWAGA!

Multikino: Bitwa pod Wiedniem

2012-10-10
Aktualizowany 2012-10-12 11:52
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Od 12 października Multikino zaprasza na film „Bitwa pod Wiedniem”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwóje zaproszenia na film (seans od poniedziałku od czwartku). Sprawdź, czy wygrałaś.

Film „Bitwa pod Wiedniem” to międzynarodowa produkcja Renzo Martinelli’ego z plejadą polskich gwiazd: Alicją Bachledą-Curuś, Danielem Olbrychskim, Piotrem Adamczykiem oraz Borysem Szycem. Reżyser przedstawia obraz batalii, w której Europa zmaga się z podbojem wojowników Imperium Osmańskiego pod dowództwem Wielkiego Wezyra Kary Mustafy. Szalę zwycięstwa przechyla uczestnictwo polskiego wojska pod wodzą Jana III Sobieskiego, w którego rolę wcielił się Jerzy Skolimowski. Jest to historia nie tylko wygranego starcia, ale także przyjaźni poddanej próbie w czasie bitwy, miłości zagrzewającej do walki oraz niezłomnej wiary.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
      
       Podwóje zaproszenia na film (seans od poniedziałku od czwartku) wygrały: Patrycja Małgorzata Kowalska, Emilia Zamojska. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
       Nagroda do odebrania w redakcji portElu.
      
       Regulamin konkursów.
      
      
oprac. ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama