UWAGA!

Noc polskich komedii

Elbląg, Kadr z filmu „Idealny facet dla mojej dziewczyny”
Kadr z filmu „Idealny facet dla mojej dziewczyny”

W piątek 30 stycznia Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego zobaczyć będzie można najlepsze polskie komedie Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza: „Testosteron”, „Lejdis” i premierowo „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Początek tradycyjnie o godz. 22. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Testosteron
     Ślub Kornela, popularnego dzięki telewizji młodego pracownika naukowego z rozchwytywaną piosenkarką Alicją, ma być atrakcją towarzyską Warszawy. W sali restauracyjnej trwają właśnie ostatnie przygotowania do wesela. Jednak tuż przed przybyciem pary młodej trzej ubrani na czarno mężczyźni - Stavros, Fistach i Robal - wciągają do sali pobitego chłopaka - Sebastiana Tretyna i barykadują się. Terroryści? Wojna gangów? A może policjanci z niekonwencjonalnym podejściem do prawa?... Rzeczywistość jest znacznie dziwniejsza.
     Reżyseria: Andrzej Saramonowicz, Tomasz Konecki , scenariusz Andrzej Saramonowicz. Obsada: Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk, Borys Szyc, Tomasz Kot, Maciej Stuhr, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak . Polska, 2007.
     
     Lejdis
     Opowieść o perypetiach czterech kobiet usiłujących poradzić sobie ze zwariowanym życiem, które nigdy nie wygląda tak, jak sobie zaplanowały. Bohaterki filmu - podobnie jak bohaterki największych amerykańskich hitów „Seks w wielkim mieście”, „Gotowe na wszystko” - to kobiety żyjące w dużym mieście, wyzwolone, nowoczesne i nieco szalone. Film opowiada o dwunastu miesiącach ich życia.
     Reżyseria Tomasz Konecki, scenariusz: Anna Andrychowicz-Słowik , Małgorzata Saramonowicz. Obsada: Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Iza Kuna, Magdalena Różczka . Polska, 2008.
     
     Idealny facet dla mojej dziewczyny
     Film opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek spotyka Lunę, nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy". Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem...
     Reżyseria Tomasz Konecki, scenariusz Andrzej Saramonowicz. Obsada: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Iza Kuna, Tomasz Karolak, Danuta Stenka. Polska, 2009.
     
     Bilety na maraton kosztują 17 zł lub 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka).
     
     Podwójne zaproszenia na maraton wygrali: Marta Budzelewska i Jakub Karolak. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama