UWAGA!

Nocny Maraton Filmowy

Elbląg, Kadr z filmu „Zona”
Kadr z filmu „Zona”

W najbliższy piątek (26 września) w Multikinie będzie można zobaczyć dwa filmy: „Zona” i „Sen Kasandry”. Początek maratonu o godz. 22. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Zona
     Tytułowa Zona to wyjątkowo ekskluzywne, zamknięte, oddzielone od reszty miasta drutem kolczastym osiedle w Mexico City. Pewnego dnia trzech wyrostków mieszkających w pobliskich slumsach postanawia obrabować jeden z domów. W trakcie rabunku ginie starsza kobieta, na co zaalarmowani strażnicy reagują bezwzględnie: dwóch chłopaków ginie od ich kul. Trzeciemu udaje się ukryć w podziemiach osiedla-fortecy. Gdy mieszkańcy luksusowej enklawy dowiadują się, że sprawiedliwość nie została do końca wymierzona, postanawiają nie zawiadamiać policji i na własną rękę organizują obławę na nastolatka.
     Reżyseria Rodrigo Pla, scenariusz: Rodrigo Pla, Laura Santullo.Obsada: Daniel Gimenez Cacho, Maribel Verdu, Alan Chavez, Daniel Tovar. Meksyk, 2007.
     
     Sen Kasandry
     Historia dwóch braci. Jeden cierpi na przerost ambicji, drugi jest nałogowym hazardzistą. Opowieść o ich problemach, rodzinach, kobietach, romansach, namiętności i pogoni za marzeniami. Akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie i jego okolicach. Sprawy zaczną się naprawdę komplikować, kiedy zostanie popełnione morderstwo, a jego konsekwencje będą kompletnie zaskakujące.
     Scenariusz i reżyseria Woody Allen. Obsada: Ewan McGregor, Colin Farrell, Ashley Madekwe. Wielka Brytania, USA, 2007.
     
     Podwójne zaproszenia na maraton wygrali: Elżbieta Maj, Anna Szocik i Michał Rogowski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama