UWAGA!

Nowy look na Sylwestra i Karnawał w Salonie Urody Marzeny Gross

2009-12-14
Aktualizowany 2009-12-22 11:45

Jeśli masz słabe bądź krótkie swoje naturalne rzęsy, nie lubisz ich malować lub po prostu pragniesz zabłysnąć i olśnić otoczenie nowym lookiem- rzęsy Perfect SILK Lashes są dla Ciebie! Niewiarygodnie piękne rzęsy możesz mieć i Ty - to luksus na który Cię stać! W okresie Karnawału możesz przedłużyć rzęsy jedwabiem już w promocyjnej cenie - 290 zł. Naszych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie.

Jedwabne rzęsy Perfect SILK Lashes to proteina charakteryzująca się właściwościami zbliżonymi do naturalnego włosa, dlatego też jest zalecana do stosowania przy przedłużaniu i zagęszczaniu naturalnych rzęs. Pozwala to na uzyskanie optymalnego i niezwykle naturalnego efektu, innego niż w przypadku syntetycznych produktów. Oko zagęszczone i przedłużone rzęsą jedwabną wygląda pięknie - nie sposób poznać, iż są one przedłużone. Cechuje je naturalny skręt tak więc możesz zapomnieć o zalotce czy kłopotliwym malowaniu tuszem.
      
       Rzęsy są dostępne w różnych długościach, grubościach i kolorach ( niebieskie, fioletowe, zielone, czerwone, brązowe) to daje możliwość tworzenia różnych „wariacji” wyglądu oka - wszystko dla zaspokojenia Twoich potrzeb. Można je wykorzystać na wiele sposobów: lekko zagęszczając naturalne rzęsy, wydłużając je i modelując różnymi długościami pojedynczych rzęs, czego efektem będzie większe i bardziej otwarte oko lub tworząc efekt kociego oka ( jednym kolorem lub z dodatkiem np. fioletu) co wygląda wyjątkowo pięknie.
      
       Technika mocowania metodą 1/1 polega na uzupełnieniu każdej rzęsy naturalnej – jedwabną za pomocą specjalnego antyalergicznego kleju. W trakcie zabiegu przykleja się aż blisko 120 rzęs i aby otrzymać spektakularny efekt należy użyć trudnej sztuki modelowania kształtu oka jedwabnymi rzęsami. Czas aplikacji to przyjemne leżakowanie, głęboki relaks, który trwa od 2 do 2,5 godziny.
      
       Perfect SILK Lashes możesz nosić przez miesiąc bez potrzeby uzupełniania lub jeśli zechcesz cieszyć się pięknym spojrzeniem dłużej, należy raz w miesięcy uzupełnić jedwab, który wypadł ze swoją naturalna rzęsą - koszt uzupełnienia to 150-200 zł.
      
       Jeśli jesteś zwolenniczką mocnych akcentów na galowe wyjścia, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą ekstrawaganckie rzęsy na pasku: brokatowe, z brylancikami, piórkami i innymi pięknymi ozdobami. Niektóre propozycje znajdziesz na www.salonurody.pl- makijaże.
      
       Wiele osób nie może wyobrazić sobie przygotowań do wielkiego wyjścia bez pięknie opalonej skóry. Opalanie natryskowe da Ci złotą, południową opaleniznę w 5 minut. To idealne rozwiązanie szczególnie doceniają osoby z wrażliwą skórą, alergicy, kobiety w ciąży i inni którzy dbają o spowolnienie procesu starzenia się skóry. Serdecznie zapraszamy, życząc udanej zabawy.
      
       Lista zwycięzców
      
Zaproszenie na opalenie natryskowe wygrały: Anna Michalak, Paulina Olejniczak
      
Zaproszenie na przedłużanie i zagęszczanie rzęs wygrały: Natalia Grandicka, Kamila Klimczak.
      
Zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych Thalgo wygrali: Anetta Wądołkowska, Marta Nierodkiewicz, Przemysław Pacucha i Wojciech Gajewski.
      
      

      

 


       Salon Urody Marzeny Gross, Elbląg ul. Nitschmana 20-22, I piętro, tel. 055 236-22-88.
      
Zobacz na planie miasta.
      
       Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.
      
       -------------------- Reklama ---------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej