UWAGA!

Oni wygrali bilety na koncert Bukartyk/ AJAGORE

 Elbląg, Oni wygrali bilety na koncert Bukartyk/ AJAGORE

2 listopada na muzycznej scenie Mjazzgi wystąpi projekt Bukartyk/AJAGORE, czyli efekt spotkania Piotra Bukartyka oraz muzyków grupy AJAGORE.

Projekt Bukartyk/AJAGORE to współpraca Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, ikony Poland Rock Festiwalu, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE - instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy - od Jazzu, rhythm n blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe.

 

Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej oraz Jorgosowi Skoliasowi.

 

Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.

 

BUKARTYK/AJAGORE - Myślisz, Dumasz Tańczysz...

 

Koncert już we wtorek (2 listopada) o 20:00 w Mjazzdze. Bilety kupicie na stronie kupbilecik.pl a szczegóły wydarzenia znajdziecie na Facebooku.

 

Dla naszych czytelników mamy do wygrania 2 podwójne wejściówki na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedź na pytanie: Który utwór z twórczości Piotra Bukartyka lub AJAGORE lubisz najbardziej i dlaczego?

 

Na wiadomości od fanów czekamy do poniedziałku, 1 listopada, do godziny 12:00, pod adresem mailowym konkurs@portel.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Bukartyk/ AJAGORE", a w odpowiedzi podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

Rozstrzygnięcie konkursu: Bilety na koncert wygrali: Michał Zieliński oraz Vela Zalewska. Gratulujemy!

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

AG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama