UWAGA!

Oni wygrali bilety na mecz Startu

 Elbląg, Oni wygrali bilety na mecz Startu

Start ma za sobą sześć meczów, w tym trzy wygrane. W najbliższą niedzielę zmierzy się przed własną publicznością z wielokrotnym mistrzem Polski MKS Funfloor Perła Lublin. Rozstrzygnęliśmy na konkurs, w którym do wygrania były bilety na mecz.

Dla naszych czytelników mamy do wygrania trzy podwójne bilety na ten mecz. By je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która zawodniczka moim zdaniem była najlepszym transferem w tym sezonie i dlaczego?

 

Na odpowiedzi mailem czekamy do piątku, 22 października, do godz. 12 pod adresem mailowym konkurs@portel.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Start", a w odpowiedzi podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

Laureatami konkursu zostali: Marcin Grubecki, Maciej Biegajewski i Mariusz Modrzewski. Gratulujemy! Po odbiór biletów zapraszamy do redakcji w czwartek lub piątek do godz. 16.30.

 

***

Regulamin konkursu

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

AG

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama