UWAGA!

Oni wygrali wejściówki do Arcade Classics Muzeum

 Elbląg, Oni wygrali wejściówki do Arcade Classics Muzeum
Fot. AK

Wracamy do naszego cyklu Co jest grane? A skoro do cyklu - to też do konkursów. Do wygrania były dwie podwójne wejściówki do Arcade Classics Muzeum Elbląg. Rozwiązanie konkursu na dole.

W naszym cyklu o Arcade Classics Muzeum Elbląg parę słów o pionierach automatów w Polsce i o dniu wąsatego hydraulika Mario. Więcej tutaj.

 

Tymczasem ponownie mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki do Arcade Classics Muzeum Elbląg. Żeby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Jaka postać z gier wideo zasługuje na obchody swojego dnia tak jak Mario i dlaczego?

 

Rozwiązanie konkursu: podwójną wejściówkę do Arcade Classics Muzeum Elbląg wygrywa Paweł Późniak i Mateusz Borkowski. Mateusz twierdzi, że "bez wątpienia, na swoje Święto zasługuje obok Mario - Sonic. Co tu dużo mówić. Marka, której stuknęła już 30-tka w 2021 roku od momentu wydania pierwszej gry. Postać ta stała się na pewno kultowa pod wieloma względami. Do tej pory doczekała się: kilkudziesięciu gier na przeróżne konsole, 5 seriali animowanych, jednego anime OVA, serii anime oraz 2 filmów aktorskich (trzeci w produkcji). Nawet niektórzy fani Cartoon Network mogli ją zobaczyć w odcinku crossover serialu OK K.O. Let's Be Heroes. Sama postać znalazła też inspirację w innym serialu CN - Craig of the Creek." Gratulujemy!

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama